podívejte se na náš krátký záznam 

https://www.youtube.com/watch?v=esnjkorf-zc


X. JUBILEJNÍ

BRNĚNSKÉ

VELIKONOCE NA LEDĚ

více ve fotogalerii

 

 

 

DEVÁTÉ

BRNĚNSKÉ VELIKONOCE NA LEDĚ

 ve středu 4. dubna 2012

 

Již podeváté měly brněnské děti možnost zabruslit si s krasobruslařskými mistry. Tentokráte byl jejich hostitelem bezprostředně po návratu z mistrovství světa ve Francii nejlepší sportovec Brna za rok 2011 Michal Březina. A přímo ve své domovské hale v Křídlovické ulici.

Stalo se tak v rámci tradiční benefice Brněnské Velikonoce na ledě,kterou pořádáme každoročně pod záštitou primátora Brna a starosty MČ Brno-střed a s jejich podporou.

V první části se letos představila také Michalova sestra Eliška a další reprezentantiTJ Stadion Brno. Vystoupila i děvčata ze SKATING CLUB BRNO a zazpívali členové sboru Kampanela. Pozvání přijal také legendární Karol Divín.

Ve druhé části byl na programu oblíbený karneval na ledě s nestárnoucím DJ Lubošem R.

Děti s maskami měly opět přednost i při rozdávání velikonočních dárečků, kterými byly tentokráte plyšáci přímo od Michala.

Vstup na program i na bruslení byl i letos tradičně volný!

 

 

OSMÉ BRNĚNSKÉ VELIKONOCE NA LEDĚ

se uskutečnily tradičně týden před Velikonočním pondělím,

letos 18. dubna 2011 od 16, 30 hodin v brněnské hale Rondo.

Plakát si můžete stáhnout zde

Tradiční brněnská benefiční akce se i letos uskutečnila týden před Velikonočním pondělím. K pravidelným účastníkům patří kromě dětí z „normálních“ brněnských škol také děti, které se do bezprostřední blízkosti ledové plochy či přímo na ni jen tak nedostanou. Každý rok se snažíme předávat těmto dětem (kromě plyšáků a dárků od společnosti PRO-ČEK TEAM) také nějakou – byť malou – hotovost. I letos se to díky České spořitelně, a.s., oblastní pobočce Brno, podařilo. Po dětech z Dětského domova Dagmar, které  obdržely při pátém jubilejním setkání z ruky patronky domova Dády Patrasové 5 000,- Kč, a dětech ze Speciálních škol ELPIS, které dostaly 6 456,- Kč z rukou herce Jirky Mádla a Martiny Sáblíkové (částka symbolizovala čas jejího tehdejšího světového rekordu na 5 000m), to bylo letos

6 426,- Kč ve prospěch Speciálních škol v Ibsenově ulici.

Proč právě tolik, to by mohla odpovědět Martina Sáblíková, která se  bohužel, stejně jako pravidelný účastníkMichal Březina, připravující se na MS v Moskvě, nezúčastnila. Ale i tak to bylo opět fajn!

V programové části vystoupil trojnásobný mistr světa RENÉ NOVOTNÝ s krasobruslařskou školičku VKS Technika Brno, děvčata ze SKATING CLUB BRNO a Michala zastoupila jeho mladší sestra ELIŠKA BŘEZINOVÁ, třetí z mistrovství republiky žen. Talentovanou krasobruslařkou je jistě i sedmiletá ADÉLKA HUBÁČKOVÁ, kterou chtěl představit její táta, hokejový mistr světa PETR HUBÁČEK, ale Adélka se bohužel zranila. Petr, který společně se zástupcem České spořitelny, oblastní pobočky Brno, panem Michal Mrkvicou, předal peníze v hotovosti paní Ivaně Baierové ze Speciálních škol v Ibsenově ulici, však pozval "náhradu". Byli to jeho spoluhráči z reprezentačního týmu, a tak se děti na závěr mohly vyfotit společně s hokejovými idoly.

Všem zazpívala brněnská rodačka a úspěšná účastnice soutěže Česko-Slovenská SuperStar MONIKA BAGÁROVÁ

a programem i letos provázela sympatická televizní sportovní redaktorka BARBORA ČERNOŠKOVÁ.

Druhá část patřila tradičně karnevalu na ledě.

Děti s maskami měly tradičně přednost a čekaly na ně velikonoční dárky od společnosti PRO-ČEK TEAM.

Hudbu a pěkné slovo zabezpečil opět LUBOŠ RETTEGY.

Vstup na program i na bruslení byl pro všechny volný!


Brněnské Velikonoce na ledě - Velikonoce 2011, ZEH_3415.JPG (normální)

       

Fotky 2010, 2011