DÍKY VŠEM...!  BYLO TO OPRAVDU SUPER!


 


 

 

 

Brněnská beatová, chcete-li, rocková skupina SYNKOPY 61 je nejstarší aktivně působící kapelou  svého  druhu u nás. Letos slaví padesát let od svého založení.

 

     Ve dnech 26. a 27. října 2011 se uskuteční v brněnském klubu Šelepova No. 1 dva výroční koncerty , na kterých si současní a bývalí Synkopáci společně  s hosty a svými příznivci připomenou padesáté výročí založení kapely. Rádi bychom zde společně také pokřtili nové DVD Synkopy 61 – padesát. Budou na něm archivní materiály a televizní záznam pětidílného cyklu, který v dubnu až červnu 2011 odvysílal v přímých přenosech Český rozhlas Brno. Besedování se v jednotlivých dílech postupně účastnili Petr Směja, Jiří Rybář, Pavel Pokorný, Michal Polák, Pavel Váně, František Jemelka, Aťa Lukáš, Miloš Makovský, Oldřich Veselý, Vilém Majtner a Jan Korbička. Bezprostředně po živých besedách si aktéři ještě povídali ve foyer rozhlasu a sestřih toho nejzajímavějšího bude rovněž zařazen na vzpomínkové DVD.

     Reprízu rozhlasového cyklu   Synkopy 61 – padesát   vysílá na základě posluchačského ohlasu Český rozhlas Brno na centrální frekvenci 106, 5 FM a regionálních frekvencích  pět neděl od neděle 18. září do neděle 16. října vždy v 15, 05 hodin.

     Počínaje pondělím 19. září začíná kampaň směřující ke dvěma výročním koncertům. Její součástí jsou plakáty A1, A3 a A4, spotová kampaň prostřednictvím mediálních partnerů, web. stránky, tisková beseda atd.

     Výroční koncerty budeme zaznamenávat pro potřeby Českého rozhlasu Brno a České televize Brno a ve vlastní produkci bychom je chtěli vydat v devadesátiminutovém sestřihu s cenovým bonusem pro všechny, kteří si při výročních koncertech zakoupí již připravované DVD Synkopy 61 – padesát.       

     Jako připomínku padesátého výročí založení kapely a dvou výročních koncertů chceme také připravit i dárkové předměty a pozornosti (trička, pamětní medaile atd.), které budou pro naše partnery a příznivce poděkováním za podporu, pomoc a fandovství, které přešlo časem v kamarádství a opravdové přátelství. Jsme rádi, že to byla naše hudba, která nás společně dělala šťastnějšími,  radostnějšímu a některé z nás i  rozumnějšími  a  mravnějšími.